Снимки chernomorepfc.bgОтборът на Локомотив Пловдив оцеля във Варна. Черно море пропусна

...

Черно море не успя да бие Локо , но остава на върха

Снимки chernomorepfc.bg

Отборът на Локомотив Пловдив оцеля във Варна. Черно море пропусна да осъществя куп чисти положения против своя противник и двата отбора приключиха 0:0 на стадион “Тича ” във Варна в мач от 4-ия кръг на efbet Лига.

Футболистите на Илиан Илиев постановиха домашен напън от първия съдийски сигнал и в 4-ата минута сътвориха първата заплаха в срещата. Файсел Касми получи топката вдясно и центрира в наказателното поле, където Стефан Велев стреля, само че в навън. В 12-ата минута Леандро Андраде бе открит вляво по офанзивата, навлезе във вътрешността и насочи удар, само че Пиргов съумя да избави. Минута по-късно Умарбаев опита да изненада Георги Георгиев с удар от междинна отдалеченост, само че топката излезе в навън, написа chernomorepfc.bg.

В 24-ата Леандро Андраде проби мощно по лявото крило и центрира към точката на дузпата, само че Файсел Касми не съумя да насочи добър удар, с който да заплаши вратата на гостите. В 27-ата минута Касми центрира доста точно от фаул, само че Влатко Дробаров не съумя да засече топката от непосредствена непосредственост. Въпреки това кълбото мина много рисково около вратата на Пиргов. В 42-рата минута вратарят на Черно море Георги Георгиев направи чудесно избавяне, откакто Лукас Салианс получи топката от Димитър Илиев и стреля от приблизително разстояние, само че стражът на “моряците ” бе заел добра позиция и отрази удара.

В 61-вата минута след центриране от корнер Живко Атанасов засече топката с глава, само че стреля над вратата. В 67-ата минута Родриго Енрике центрира отдясно, топката срещна ръката на Руан, която обаче бе прибрана до тялото и основният арбитър не отсъди 11-метров углавен удар, макар претенциите на “моряците ”. В 71-вата минута Черно море пропусна най-чистото си състояние в срещата до този миг. Зе Гомеш получи топката в наказателното поле, пусна пас към Леандро Андраде, който от доста близо стреля, само че Пиргов направи извънредно избавяне и резервира резултата неизменен. В 74-ата минута Леандро Андраде мина като на церемониал по левия фланг, пусна към Зе Гомеш, който с едно допиране даде топка на Пабло Андраде, той потърси близкия ъгъл на Пиргов, само че още веднъж стражът на Локо Пд съумя да избави.

Съставът на Черно море: Георги Георгиев, Виктор Попов, Влатко Дробаров, Живко Атанасов, Цветомир Панов, Васил Панайотов (62-Даниел Димов), Пабло Гарсия, Леандро Андраде, Файсел Касми (46-Зе Гомеш), Родриго Енрике (86-Павел Георгиев), Стефан Велев (79-Велислав Василев).

Проверка на обстоятелствата: Съобщете ни, в случай че видите фактологични неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.